Turnaj elévů, liga, 27. 3.

28. března 2010 v 16:57 |  florbal
Prvními soupeři byl tým Go-Go z Horšovského Týna. Doufali jsme, že tento tým, s kterým kluci hráli pokaždé velmi vyrovnanou hru, dnes konečně porazí. Povzbudilo je, že jim chyběl obávaný střelec s číslem osm. První třetina skončila 0:0, z naší strany spoustu střel na bránu, soupeřův brankář se překonává. Ve druhé třetině kluci hodně útočí, ale gólman z Horšáku všechno chytá. A my v čase 1:49 inkasujeme. Mnoho našich šancí neproměňujeme. Chvíli po začátku třetí třetiny jsme dostali druhý gól. Fanoušci jsou jako opaření, fandí sklesle. Pár vteřin po jejich gólu však Filip dorazil míček do soupeřovy branky. A minutu nato stejná pětka útočí znovu a zakončuje brankou. Vyrovnáno na 2:2! Všichni ožili, kluci zvyšují tlak, diváci vyskakují ze židlí, trenéři křičí. Hrajeme přesilovku a zvyšujeme na 3:2. Chvilku je to ještě dost napínavé, ale stav udržen do závěrečného hvizdu. Porážíme Horšovský Týn!

Hrajeme hned další zápas, jen po krátké pauze, kluci jsou dost unavení. Soupeřem je FBC z Plzně, nejsilnější tým z ligy, který jsme porazili pouze jednou. Jsou odpočatí a zjevně rozhodnutí nám porážku z posledního vzájemného souboje oplatit. První třetina končí po vyrovnaném boji 2:1 pro ně. Druhá třetina. Boči je ve skvělé šanci, ale střílí vedle. Po chvíli prohráváme 3:2, kluci to vůbec nevzdávají a střílí na bránu jednu pecku za druhou. Martin Drobný vyrovnal na 3:3, vzápětí jsme inkasovali, byla to velmi rychlá a průbojná hra na obou stranách. Běhá se rychle z jedné strany na druhou, moc hezky se na tento zápas dívalo, maminky si přestali povídat a s otevřenými ústy se dívají na své chlapečky. Pět tři. Prohráváme, ale znovu gól a snižujeme na 5:4. Na vyrovnání už nebyl čas. Ale výsledek je dobrý, soupeři nedostali nic zadarmo!

Karlovy Vary - dlouho jsme s nimi nehráli, na poslední kolo do Chotěšova kvůli sněhu nedorazili. Piráti nastoupili odpočatí a najedení, možná trošku lehkomyslní, hned na začátku zaspali - v čase 0:27 hod. už prohrávali 0:2! To byla studená sprcha. Kluci si promnuli oči a zásluhou Zdeňka a Honzy Kolečka už ve 4. minutě stav 2:2. A ani ne v půlce první třetiny vedeme 3:2. Ve druhé třetině gól nepadne, ale přesto je to veliké drama. Hrajeme také v oslabení. Rodiče šílí. Obrana o.k., centři se vrací, útok maká. Třetí třetina: všichni doufají, že udrží náskok. Pak se Bočimu podařila nádherná nahrávka a David Rozlivek se trefil. Minutu před koncem se trefuje soupeř, ale stav zůstává, zase o jeden gól více - kluci ze Slávie vyhráli 4:3.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama