Turnaj elévů 13.3.

28. března 2010 v 16:52 |  florbal
13. 3. jsme v hale na Slavii pořádali další florbalový turnaj. Účast byla početná, soutěžilo osm týmů: Piráti a Banditi z plzeňské Slavie, oddíl T. J. Sokol Koterov, oddíl Sokolu z Mladé Boleslavi, Black Angels a AC Sparta z Prahy, naši známí z ligy Go-Go Horšovský Týn a NF 33 z Plzně. Tentokrát se hrálo o poháry, z nich bohužel ani jediný nezůstal doma. Vítězství si ale Piráti užili, jednak nad NF 33 a pak také nad Koterovem, a z tohoto vítězství se radovali nejen kluci, ale i rodiče, byl to totiž první vyhraný boj s tímto týmem.

Úspěšná byla i remíza nad Go-Go, hráči obou týmů jsou čím dál více vyrovnanější, vypadá to, že Piráti si brzy s jejich obávanou osmičkou hravě poradí. Kluci ze Slavie měli mnoho šancí, zvláště v závěru utkání, ale čas je dohonil, a na výhru si budou muset ještě počkat. Všichni doufáme, že se ho dočkají za necelé dva týdny v dalším kole ligy.

Banditům se moc nevedlo, ale kluci mají za sebou další soutěžní, zápasovou zkušenost.
Atmosféra celého turnaje byla bouřlivá, fanoušci skandovali, mávali vlajkami a potleskem oceňovali každý úspěch, každou střelu na bránu i úspěšné zákroky brankářů. Rozhodčí soudcovali přísně a spravedlivě. Všichni kluci si turnaj zjevně užívali, hráli férově, faulů bylo minimálně. Finále turnaje, které patřilo týmům z Prahy, bylo opravdu napínavé a závěr sledovali velcí i malí téměř bez dechu. Vyrovnaný stav nerozhodlo ani prodloužení, takže jsme viděli i nájezdy a v nich byla nakonec šťastnější Sparta.

Děkujeme všem rodičům, trenérům, rozhodčím za pomoc!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama