Srpen 2009

Jana na skok v Plzni

26. srpna 2009 v 12:29 | L
Prý abych ji viděla ještě celou, přijela Jana do Plzně. Slibovala dvě hodiny, nakonec jsem ji přemluvila a těch hodin bylo téměř devět. Užily jsme si dosyta našeho společného koníčku - kavárenského povalečství. Začaly jsme obědem v La Tartalette, pak jsme koupily noční košilku pro kojící maminku a potom jsme proseděly několik hodin v Café Corso v sadech. Pozorovaly jsme kolemjdoucí, popovídaly si s těmi, které jsme znaly (skoro jako za starých časů) a popíjely kávu, víno, vodu a mochito. Pak se k nám přidal Petr a ten dal přednost pivu.
Po páté jsme změnili místo a popošli pár metrů do zahrady Měšťanské besedy na jazzový koncert. Přibrali jsme tam do party Lenku s Kryštůfkem a po koncertě jsme šli na večeři do Martinské. Troufám si říct, že to bylo mé a Jany na dlouho poslední společné corso bez potomků. Za pár týdnů nás zase bude o jednoho víc:-)

Merboltice

26. srpna 2009 v 11:44 | Lucie
Fotografie z dovolené v Merbolticích zde.

ZOO Plzeň - fotky

13. srpna 2009 v 16:29 | Lucie
(12. srpne, Lucie, Viki, Petr)


ZOO Praha - fotky

13. srpna 2009 v 16:25 | Lucie
(10. srpna, Lucie, Filip, Viki, Veronika, David)Přísně tajné

3. srpna 2009 v 11:17 | Lucie
Tyhle snímky jsem vyfotila na místě, kam jsme se dostali ilgálně, proto záměrně nepíšu, odkud jsou. Je to jeden zchátralý klášter. Někdo to ví, třeba Valerie, která nám brzy po výletě ošetřila řezné a krvácející rány. Někdo to pozná nebo vydedukuje. Pokud ano, nepište to do komentářů.

Bylo to dobrodružství, hrozně jsem se bála, že se pod námi propadne podlaha či schody, anebo že odněkud vyleze duch zazděného mnicha nebo nějakého utrápeného vojáka. Nic se ale nestalo, jen příště nesmíme zapomenout baterku.