Vernisáž "Jejich brázdy"

10. listopadu 2008 v 8:30 | Lu
Jana H. se před lety odstěhovala s rodinou asi 30 km za Plzeň, tedy na úplný venkov. Sotva se nějak prokousala úskalím mateřské dovolené, začala přemýšlet, co tam bude dělat, když už tam je. Našla si mnoho podobně založených přátel - výtvarníků, nezapomněla ani na ty staré, společně s nimi založila spolek "Naše brázda" a v pátek 7. 11. proběhla jejich první akce.

V nepomucké Malé galerii vernisáž obrazů Lenky Sýkorové, Karla Maliny (ten se odstěhoval do Malesic, což je sice plzeňské předměstí, přesto už nemůže posedávat v plzeňských hospodách do svítání, neboť poslední autobus jede před desátou), Ladislava Sýkory, Heleny Tomáškové a Radky Vrbasové-Ježkové, která jasně vítězí - přijela až z dalekého venkova z Norska! Následoval program v Cofféé Shopu (něco z toho proběhlo už v galerii):

Dýchánek vesnické kulturní formace Naše brázda:
(... afterparty po vernisáži Ládi Sýkory, Radky Ježkové, Lenky Sýkorové, Karla Maliny a Heleny Tomáškové v "Malé galerii")
Mazací hlava generála maršála [alternative/rock]
Švajneraj [občasné dámské harmonikové seskupení]
Rantand [experimental/alternative/noize]
... a snad též videoprojekce ujetých filmů a další překvapení

Pražskou kapelu M.H.G.M. jsem bohužel už neslyšela, jela jsem domů. To, co jsem ale slyšela a viděla, jen tak z hlavy nevymažu!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama