Naši malí borci jdou pomalu, ale jistě za svým

12. listopadu 2008 v 18:44 | Lucie |  florbal
V neděli 9. 11. se konal v pořadí druhý elévský turnaj florbalové ligy. Tentokrát v Plzni, takže jsme nemuseli jezdit daleko, ale zase jsme byli pořadatelé, takže bylo mnohem víc práce. Kromě Martina trenéra a Sichingerů jsme zapojili ještě Miloše, který ovládal časomíru, Ivanu s Izabelou, které sepisovaly soupisky a hlášenky zápasů, Izabelinu maminku, která nám dělala zdravotnici (kromě jedné nakopnuté nohy žádný větší úraz, i když někteří chlapci dost padali přes mantinely). Tímto všem jmenovaným moc a moc děkujeme!

Na snímcích si všimněte nových dresů, už nejsou půjčené, ale přímo naše vlastní!

Zápasy: S FBC Plzeň, s kterými jsme minule v Domažlicích prohráli už v druhé třetině 15:0, jsme tentokrát dosáhli výsledku - no teď jsem to zapomněla, asi 6:2? Prohráli jsme, ale ve druhé třetině jsme zvítězily 2:0! Každopádně s námi tentokrát měli dost práce. Podrobnější informace mají oni tady.

Doufali jsme, že s Horšovským Týnem bychom tentokrát mohli uhrát alespoň remízu, ale kluci se vyčerpali v prvním zápase, tenhle následoval hned za ním. A GO-GO H. Týn byl tým odpočatý. Přesto myslím, že výsledek 3:0 je vynikající.

Karlovy Vary se svým velmi talentovaným hráčem číslo 8 nám napálily 10 gólů, to byla smršť, ale my jsme dali dvě branky, super!

Střelci gólů: David, Petr, Standa,...?

Za dva týdny v Karlových Varech snad konečně zvítězíme! A když ne, nevadí. Určitě to bude zase moc pěkný výlet.