Valerie z Kladrub v Plzni

15. dubna 2008 v 14:01 | Lucie
Valerie na svém blogu vše už napsala. Její blog je zde v odkazech. Takže jen doplnění:
Její syn Jáchym opravdu chvilku nepostojí, ale když se chce, LZE ho vyfotit i poměrně ostře. Zde je důkaz:
Valerie se snaží vyfotit ho nerozmazaně od té doby, co začal chodit. Zatím se jí to nepovedlo, ale vzhledem k tomu, že v podstatě nesundavá oko z hledáčku svého fotoaparátu, se jí to jistě brzy podaří. Důkaz:
Fotbal jsem v Borském parku skutečně hrála, v týmu s Petrem proti Filipovi a Jakubovi. Dokonce jsem dala gól. Jeden. Jednou jsem taky zahrála rukou, takže penalta, takže gól. Prohráli jsme 7:6. Kdyby se nestřílela ta penalta, jistě by to skončilo remízou. Byla to moje chyba!
Následující foto by mohlo být důkazem Filipovo a Jakubovo dlouholetého přátelství.
Ale včera, v pondělí, vlastně den poté, co jsem je vyfotila, se pohádali. Hráli fotbal na hřišti vedle hospody U kata, parta šesti kluků, Slovany proti Borům. Skončilo to tak, že na sebe všichni křičeli, jak jsou hrozní a nemožní. Petr byl pak chvilku nešťastný, že vyrostli. Když byli malí, byli rádi, že si pěkně v partě zakopou do míče. Teď už jsou jako dospělí. Říkal Petr.
No ale v neděli to bylo ještě prima. Viki si Valerii a Jáchyma dost oblíbila. Dokonce s nimi šla na procházku po parku. A se zájmem sledovala, jak se o takové dítě maminka stará. "Proč si Valerii neudělala hlavu?" Ptá se teď Viki.
Ivance to moc slušelo. Valerie jí zapomněla vyfotit, ačkoli s ní souhlasila, že sotva se dítě pozvrací, musí se honem rychle zase něčím nacpat. No asi jo. Přeci nebude o hladu! Říkala Valerie.
Byla to pěkná neděle. Dopoledne bylo v Plzni Rallye Šumava. Plzeň sice není na Šumavě, ale proč ne? Petr s Filipem se jako diváci zúčastnili a udělali pěknou řádku pěkných fotek. Filip je vybere a pak je sem sám dá. Říkal Filip.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Stará Prokopová Stará Prokopová | E-mail | 15. dubna 2008 v 22:59 | Reagovat

Ne rychle, ale za chvíli a Ivanku vyfocenou mam, ale neni tam pěkně, jako od tebe. Když se podíváte na můj blog na článek Letem světem, uvidíte, jak fotí Lucie.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama