Už jsme ho našli

28. dubna 2008 v 14:00 |  tip na výlet
To je pořád vypravit děti do školy a školky, jet do práce, z práce, nakoupit, pro děti do školy, výtvarka, sportovky, co uděláme k večeři, uklidit, sebrat tu hromadu, sklidit támhle tu hromadu, někdy malinko ven, když není kroužek, kolo, koloběžka, kde jsou přilby, uvařit večeři, umýt nádobí, napustit vanu, přečíst pohádku, a kdo si bude čistit zuby, něco si povědět jen tak sami, a aspoň chvilku si číst v posteli...a usnout. Ráno nanovo. "Takhle to jaro úplně propásnem." Povídá onehdy Petr. Takže jsme si dali za úkol to jaro o víkendu nepropásnout.
Jeli jsme autem pod hrad Lopata (mezi Šťáhlavicemi a Kornaticemi). Odtud jsme šli na hrad Lopata. No, on to není tak už úplně hrad, spíš takovej ďolík na malém vršku, co po něm zbyl. Pár kamenů a opracovaného sesutého zdiva.
Ale je tam krásný les, ne příliš hustý, takže tam mohlo jarní slunce a na zemi rostly jarní kytky.
Stalo se tam spousta zajímavých věcí. Ne všechno bylo fajn. Viktorce vlez pod nohavici nějakej hmyzák a poštípal jí. Ale dost, má veliké kousance ještě dnes (v pondělí). Filipa zase napadl lesní démon. Filip o tom ale naštěstí neměl ani ponětí.
Petr se rozhodl, že mě bude fotit jenom zezadu, protože přece nevím, jak vypadám zezadu. Takže taky máme spoustu snímků mého...hmmm, já z pochopitelných důvodů žádný takový snímek nezveřejněním.
Pak už se ale děly jen samé věci příjemné. Svačinka na Lopatě. Pak volala Ivana, že jedou za námi, doopravdy jsme se později šťastně všichni potkali. To jsme zrovna dělali ohníček. To se ale nesmí, my to víme.
Bibi neboli Rebeka je moc pěkná holčička o rok a kousek mladší než Viki, ale vyfotit se nenechala. Někde tu už na fotce je. Tady je s tatínkem:
Viki vypadala ten den takhle:
Celé dny je teď nešťastná, poněvadž má ty štípance. Zvláště, když je vidí, tak trpí. Pak jsme šli do hospody na oběd. Viki to už nevydržela a podlehla únavě:
Stejně jako její nová panenka, která se jmenuje chvílemi Adélka a chvílemi Johanka, ještě v tom nemá jasno.
Takže jaro jsme našli v sobotu 26. dubna. Druhý den byla neděle, a to bylo ještě větší jaro.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mirek Mirek | 29. dubna 2008 v 14:41 | Reagovat

Já bych rád viděl ty fotky, co z pochopitelných důvodů nechceš zveřejnit, protože nechápu ty důvody.

2 Soňa Soňa | E-mail | 14. května 2008 v 13:54 | Reagovat

Já ty štípance viděla pár dní poté a nedivím se, že se tak Viki na ně zlobila. Moje Zuzka si loni stoupla přímo do mraveniště zrzavých mravenců. No hrůza!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama