Sudslavická stezka

13. března 2008 v 14:25 | Lucie |  tip na výlet
Další tip na výlet! Naše oblíbená Sudslavická stezka vede od původního mlýna, teď je to statek, k tomuhle statku - ano, je to okruh. Pouhé tři kilometry! Vhodné pro rodiny s malými dětmi. Vystupte z vláčku (trať Strakonice - Volary) na stanici Bohumilice v Čechách. Nebo autem ke slévárně.
Viki statečně ušla celou trasu a jen dvakrát řekla, že chce nosit a jednou, že jí bolí nožičky. Čili pohoda. Šla jsem já, Veronika, Viki, David, Filip. Kluky to taky bavilo, po cestě jsou různé úkoly, zajímavosti (třeba jeskyně, kde našel jeden archeolog, tuším Voldřich, pravěké nálezy; nebo okopy z roku 1939). Nehledě (ale hleďte) na krásnou přírodu okolo, viz tamní vyhlídky.
Viki má moje brýle a mojí čepici, takže vypadá divně.
Veronika stoupá jedno z mnohých stoupání. Tohle je ten nejzajímavější výstup, neboť žebříky na skále, později schody! Tak je tam mnoho úseků z kopce dolů.
Výlet se uskutečnil před dvěma týdny, abyste si nemysleli, že máme teď ve Vimperku, kde už ani nejsme, takhle slunečno a teplo. Ani v Plzni takhle není: prší a fičí. Jako všude...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama