Ráno blbec

27. března 2008 v 15:11 | Lucie
Dnes - hrozné ráno. Jela jsem do práce a abych se kvůli cenové sondě dostala do Teska, zabočila jsem v křižovatce (Sirková) hodně doleva, jakoby nazpátek. Což dělám běžně, v domnění, že když tam není zákaz odbočení ani zákaz otáčení, že se to může. Ale ve vjezdu na parkoviště mě zastavila hlídka - policie. Provedla jsem přestupek. Dostala jsem pokutu. Nesmí se to. Řekli mi, že můžu dostat až dva tisíce. Výraz v mém obličeji zřejmě zapůsobil natolik, že jsem vyplázla jen stovku. Pěkně proti bločku.
Potom mě paní pokladní v supermarketu u kasy obvinila, že jsem ukradla časopis a vložila jsem ho do novin. Křičela. Lidi se sbíhali. Říkala jsem, že časopis je součást novin. "To určitě", odvětila a zavolala vedoucího. Ten řekl, že časopis je každý čtvrtek součástí MF Dnes. Omluvil se mi, ale pokladní jen kysele domarkovala a neřekla už nic.
Jakmile jsem vyšla z obchodu, zavolala babička. (Filip je celý týden s kašlem u ní.) Řekla mi, že Filipovi hodně otekla tvář. Ale nebolí to. Horečku nemá. Řekla jsem, ať počkají do rána a pak k doktorovi. Celý den, zvláště po telefonátu se svojí úžasnou vzdělanou přítelkyní (dětskou doktorkou) Lenkou, myslím na zánět uzlin. Po rozhovoru s kolegyní pak myslím na příušnice.
Odpoledne mi ale Ivanka řekla, že by to mohlo být od prořezávání stoličky. Věk prý na to má a Kubovi taky nedávno otekla tvář a bylo to proto.
Jinak už se nic závažného nestalo, až na to, že mi volala šéfová, že potřebuje dát něco do mé strany, protože vypadl inzerát. Řídila jsem zrovna (vezla jsem Viki a Jelínky ze školky) a myslím, že jsem dost zmateně blábolila, až mi řekla, že to nějak udělá...
A jsou teprve tři odpoledne!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Stará Prokopová Stará Prokopová | E-mail | 27. března 2008 v 19:53 | Reagovat

To byl den, super den.... Jo jo, tak už to chodí, to znám. Dneska tu byla Karolína a já se těšila, že Jáchym bude po obědě hezky spát, dvě hodiny jako vždy a inu 45 minut a bylo po klidu. Alexandr se zase 3x poblinkal a musela ho pořád převlíkat, a to ani nezmiňuji, že se pokadil tak, že to měl až na chodidle v dupačkach. Ale myslim, že ty to máš dneska horší. Bude to zub! To je jasný.

2 lucka lucka | 28. listopadu 2008 v 13:17 | Reagovat

Nakonec ta oteklá tvář byl zkažený zub!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama