Až koupím nabíječku

12. února 2008 v 14:04 | Lucie
...tak nabiju foťák, a pak stáhnu fotky.
Jinak vše při starém. Děti chodí do školy a školky, já a Petr do práce - většinou. Před týdnem jsme s Filipem prodělali tu jednodenní střevní virózu, což bylo děsné, ale děsnější je, že bratranec David si to odvezl do Prahy a byl pak celý týden stonal doma s rozhozeným žaludkem. Navíc! Převezl rotaviry řádící v Plzni do Prahy a tam se promptně rozšířily; mám zprávy, že tento týden několik Pražaček nevyšlo ze záchodu...
O víkendu jsme výletili, s Petrem v neděli jsme jeli do Merklína, prošli jsme se po okolí a pak zalezli do hospody U kohouta, kde jsme strávili několik hodin. S dětmi. V nekuřácké části.
V sobotu Petr pracoval, a já jela s dětma navštívit jednu milou přítelkyni, nevím, jestli mohu napsat kterou, říkala něco o tajemství, soutěži, cenných výhrách apod. Ale musím napsat, že tam Viktorie jezdila na koni, a byla úplně jako ta Vicki na Černém Blesku ze seriálu, který teď dávají v neděli dopoledne v televizi. Fotka snad - někdy - bude. Jakmile jsem jí vyfotila, jak sedí v té úžasné jezdecké přilbě v sedle (byla jí velká a padala jí), foťák se vybil.
Ale já koupím tu nabíječku...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama