Únor 2008

Nejlepší plesy jsou maškarní

19. února 2008 v 13:07 | rodinkas
A už taky mám ty fotky z maškarního plesu. Byl 28. ledna.
Osoby a obsazení: Petr - námořník, Lucie - pirátka, Viki - sněhová princezna, Filip - mušketýr, Bibi - čarodějnice, Ivana - jeptiška, Pavel - spermie, Jakub - lupič, Zuzanka - čertík, Soňa - Soňa, Miloš - kovboj a další.

Pololetky už byly

19. února 2008 v 13:01 | Lucie
Další opožděná událost. Filipovo vysvědčení na konci prvního pololetí druhé třídy bylo moc pěkné. Na známky se prosím neptat, hodnocení je slovní.
To vyvolává různé debaty, hlavně mezi rodiči. Někdo si myslí, že to brzdí motivaci a soutěživost u dětí, jiní jsou rádi, že děti (a ani rodiče) nejsou ze známek ve stresu. Také se prý více o svých dětech, učivu a prospěchu dozví. Já hlavně obdivuji učitelky, mají s tím fůru práce navíc.
Potom jsme jeli na prodloužený víkend do Vimperka.

Prosba

19. února 2008 v 11:23 | rodinkas
Prosím klikejte nejlépe jednou denně na město Vimperník ve hře, kterou hraje Filip, aby tam měl hodně domečků, lidí, peněz.... Díky, díky!
www.vimpern.myminicity.com tam potom -Find a city-, zadat Vimperník, podivat se na domečky a zas ven....

První Valeriin dort!

18. února 2008 v 11:56 | Lucie
Tak ještě rychle jednu fotku, musím už jet. Aby tady ta míca nebyla tak na ráně. Dám jsem teď Viki oblečenou, ovšem na koni! Foceno v Kladrubech, kde jsme byli na návštěvě za Valerií, viz
Myslela jsem, že o tom nesmím psát, že bude soutěž u ní na blogu. Ale stále nic. Byli jsme tam a dostali jsme náramně dobrý oběd. A! Valerie mi upekla k narozeninám dort. Prý svůj první dort v životě! Ale není vyfocený, škoda. Od Zdenky tam byla taková pěkná ozdůbka.

14. února

14. února 2008 v 19:35 | Veronika
Dnes je Valentýn, ale to vůbec není důležité. Důležité je, že Lucie má narozeniny! Už zase. Je to už velká holka. Všechno nejlepší!!!! Veronika +David
k narozeninam

Díky!!!

13. února 2008 v 20:41 | Lucie
Můj synovec je prostě geniální. Poprosila jsem ho, aby mi sem zařídil toplist. Mně to nějak nešlo. A je to! Dokázal to! Děkuji, děkuji!
Nabíječku jsem JEŠTĚ nekoupila....

Až koupím nabíječku

12. února 2008 v 14:04 | Lucie
...tak nabiju foťák, a pak stáhnu fotky.
Jinak vše při starém. Děti chodí do školy a školky, já a Petr do práce - většinou. Před týdnem jsme s Filipem prodělali tu jednodenní střevní virózu, což bylo děsné, ale děsnější je, že bratranec David si to odvezl do Prahy a byl pak celý týden stonal doma s rozhozeným žaludkem. Navíc! Převezl rotaviry řádící v Plzni do Prahy a tam se promptně rozšířily; mám zprávy, že tento týden několik Pražaček nevyšlo ze záchodu...
O víkendu jsme výletili, s Petrem v neděli jsme jeli do Merklína, prošli jsme se po okolí a pak zalezli do hospody U kohouta, kde jsme strávili několik hodin. S dětmi. V nekuřácké části.
V sobotu Petr pracoval, a já jela s dětma navštívit jednu milou přítelkyni, nevím, jestli mohu napsat kterou, říkala něco o tajemství, soutěži, cenných výhrách apod. Ale musím napsat, že tam Viktorie jezdila na koni, a byla úplně jako ta Vicki na Černém Blesku ze seriálu, který teď dávají v neděli dopoledne v televizi. Fotka snad - někdy - bude. Jakmile jsem jí vyfotila, jak sedí v té úžasné jezdecké přilbě v sedle (byla jí velká a padala jí), foťák se vybil.
Ale já koupím tu nabíječku...

To to trvá

8. února 2008 v 13:43 | Lucie
Dlouho ticho po pěšině. Důvody: Jednak se nám doma sesypaly Windows. Tak jsme nemohly stahovat fotky. Už je to dobrý, ale fotky jsme stále nestáhli. Jednak nemáme nabíječku k foťáku. Ztratila se už v prosinci. Mysleli jsme, že se během týdnů nějak vynoří z různých skrýší a hromad u nás doma, ale stále nic. Petr myslí, že jsem ji odnesla do práce. V práci ale není, leda by ji někdo odcizil. Což nevylučuji, už mi tam někdo šlohnul dárkové balení fernetu, což byl dárek výherci jedné soutěže. Vylučuji, že by jí vzal někdo z té místnosti, ve které sedím. Ale vedou tam patery dveře, které se nikdy nezamykají....
Slíbila jsem několika kámoškám, že tu budou fotky z karnevalu. Budou!